Mini bežecký pás vhodný pre ženy / Beh Pad

Mini bežecký pás vhodný pre ženy / Beh Pad

mini bežecký pás vhodný pre ženy / bežecká podložka Produkt Zobraziť špecifikácia produktu Funkcia výrobku Skladací dizajn pre jednoduché uskladnenie --- Tento bežecký pás sa dá zložiť pre ľahké uskladnenie v domácnosti. Praktické koliesko na spodnej strane pre ľahký transport a rýchly skladací systém pre úsporu miesta, keď nie je ... \ t
Chat teraz

Podrobnosti o produkte

mini bežecký pás vhodný pre ženy / behúň

Zobraziť produktmini bežecký pás vhodný pre ženy / behúň

IMG_1764_ 副本

IMG_1773_ 副本

Špecifikácia produktu


Položka č

F1

DC motor

1.75HP

rýchlosť

1-10KM / H

Inlcine

NO

Testovanie tepovej frekvencie

ÁNO

Beh Lane

1100 * 400MM

plátno

Modrá obrazovka LCD

Prípustná hmotnosť

100kg

Veľkosť montáže

1440 * 720 * 1238MM

Veľkosť kartónu

1520 * 800 * 320 mm

NW / GW

40 / 47KGS

Load 20GP / 40HQ:

70PCS / 166PCS


Funkcia produktu


  • Skladací Design pre skladovanie ľahko --- Tento bežecký pás môže zložiť pre ukladanie ľahko doma. Praktické koliesko na spodnej strane pre ľahký transport a rýchly skladací systém pre úsporu miesta pri nepoužívaní.

  • Nastaviteľná rýchlosť --- Rýchlosť behu tohto bežeckého trenažéra môže byť nastavená od 1-10 km / H. Môžete si vybrať rôzne rýchlosti základne na rôzne účely cvičenia.

  • Garancia bezpečnosti a ticha --- Vybavený bezpečnostným kľúčom, automaticky sa zastaví, ak spadnete alebo sa nebezpečne vrátite na bežecký pás. Špeciálna vyvinutá povrchová plocha High-Tech, vysoká pevnosť, vysoká hustota a protišmyková ochrana pre vyššiu bezpečnosť a unikátny výkonný systém tlmenia nárazov pre menej hluku.


Hot Tags: mini bežecký pás vhodný pre ženy / beh pad, Čína, výrobcovia, dodávatelia, továreň, najlepšie, lacné, móda, CE certifikácia

Vyšetrovanie

You Might Also Like