Spinnng Bike pre telocvičňu

spinnng bicykel pre použitie v telocvični Zobraziť produkt Špecifikácia produktu č.: BK007 Materiál: Oceľ / ABS Prevodovka: plynulý tichý prenos pásu Odolnosť: Brzdová doštička z čistej vlny Nastavenie riadidiel: High-Low& Nastaviteľné vpredu a vzadu, nastavenie sedadla chrómovania: zosilňovač&s vysokým nízkym obsahom; Nastaviteľné predné a zadné, Chroming ...
Chat teraz

Podrobnosti o produkte

spinnng bicykel pre použitie v telocvični

Zobraziť produkt

spinnng bike

Špecifikácia produktu

Položka č .: BK007

Materiál: oceľ / ABS

Prevodovka: plynulý tichý prenos pásu

Odolnosť: Brzdová doštička z čistej vlny

Nastavenie riadidiel: zosilňovač High-Low& Nastaviteľné vpredu a vzadu, Chroming

Nastavenie sedadla: zosilňovač&s vysokým nízkym obsahom; Nastaviteľné vpredu a vzadu, Chroming

Zostavená veľkosť: 107 * 55 * 120 cm

Hmotnosť zotrvačníka: 13 kg (prispôsobenie)

Farba: prispôsobiteľné

NW: 35 kg

GW: 38 kg

Maximálna hmotnosť používateľa: 130 kg

Vložte 20GP / 40HQ: 110 / 265ks


Funkcia produktu

Obojsmerný zotrvačník

13 kg obojsmerný zotrvačník spolu s pevným systémom prenosového pásu ponúkajú omnoho stabilnejší a tichší zážitok z jazdy, zvlášť vybavený magnetickým odporovým zariadením, ktorý sa cíti ako skutočne jazdiť vonku.

Maximálna podpora: 130 kg.

Ľahká prenosnosť

Veľkou pomocou sú dve kolesá umiestnené na prednom stabilizátore. S týmito pohodlnými prepravnými kolesami sa bez problémov pohybujete z jedného miesta na druhé. Bez ťažkého zdvíhania alebo namáhania svalov môžete jednoducho nakloniť a rozbaliť pre použitie alebo skladovanie. Vytvorte si domov do svojho osobného cvičebného klubu.

Čistý magnetický odporový systém

Magnetický odpor je generovaný viacnásobným magnetom s vysokou intenzitou prostredníctvom magnetickej platne poskytujúcej nekonečnú úroveň odporu. Čím bližšie je magnet k zotrvačníku, tým ťažší bude odpor pedálov. Prakticky stabilné, tiché a nenáročné na údržbu v porovnaní s tradičným zariadením na napínanie vankúšika z plsti.


Hot Tags: spinnng bicykel pre použitie v telocvični, Čína, výrobcovia, dodávatelia, továreň, najlepšie, lacné, móda, certifikácia CE

Vyšetrovanie

You Might Also Like