IUBU je priekopníkom novej éry magnetickej levitačnej absorpcie šoku

- Jun 13, 2019-

IUBU bola priekopníkom novej éry absorpcie magnetického levitačného šoku

Včera prešiel a dnes prišla revolúcia bežiaceho pásu. Dnes sa musíme dobre postarať, dnes tlieskať a dnes tlieskať. Uber bol tápanie, rast a myslenie na ceste z bežeckých pásov. Ako navrhnúť high-tech bežecký pás s novými nápadmi a novými nápadmi. Zlepšovanie a modernizácia výroby aglomerácií, po mnohých rokoch starostlivého dizajnu a leštenia, nakoniec Uber vydal nový 16-úrovňový magnetický suspenzný šokový bežecký pás v 14.00 hod. Zakladateľ značky Uber pán Ma Yuegang, predseda Uber Sporting Goods Co, Ltd., predstavil na tlačovej konferencii prvý "Maglev Suspension Treadmill" na svete.

Čo je magnetická levitácia? Myslím, že prvá vec, o ktorej si každý myslí, je vlak maglev. Áno, v roku 2017, Ma bola na služobnej ceste do Japonska a vzal maglev vlak, keď išiel na Shanghai Pudong letiska. Ma vždy premýšľa o magnetickej levitácii, môžete použiť technológiu maglevového vlaku na náš bežecký pás? Nečakal som, že po návrate Ma sa táto myšlienka dostala na oddelenie výskumu a vývoja a oddelenie výskumu a vývoja jednomyseľne prešlo a podporilo zriadenie projektového tímu šoférového magnetického odpruženia šoku.

Čo je teda magnetické levitatívne tlmenie? Jednoducho povedané, medzi základňu bežeckého pásu a bežecký pás sme nainštalovali 16 kusov magnetov vyrobených na mieru. Bežiaca plošina je zavesená vo vzduchu na princípe odpudzovania rovnakej úrovne magnetov. Znie to jednoducho, ale každý vie, že výška, váha, tempo a návyky používateľov bežiaceho pásu môžu ovplyvniť stabilitu zavesenia. Po stovkách experimentov sme našli najvhodnejšie komponenty a dali ich dokopy a zároveň sme vyvinuli ich magnetické odpudivé účinky, odolali nášmu testu 100 000-krát a nakoniec sme ich prezentovali dnes. Magnetický suspenzný šokový bežecký pás pred každým.

微信图片_20190613101738

To je v súčasnej dobe najviac dokonalý bežecký pás pre tlmenie nárazov, nikto. Toto je najúprimnejšie hodnotenie našich produktov po skúsenostiach so zákazníkmi. To tiež posilňuje naše odhodlanie priniesť magnetickú levitáciu na trh a využívať viac bežcov. V skutočnosti sme pred tým urobili výskum a dostali spätnú väzbu, ktorá je mimo našej predstavivosti.

S týmito vyhláseniami sme viac motivovaní naším výskumom a vývojom. Magnetický suspenzný pás má 8 národných patentov. Okrem magnetického odpruženia odpruženia používame technológiu, ktorú stredová konzola a stĺpec oddeľujú od základne trenažéra, čo umožňuje bežcom tešiť sa z behu. Súčasne pohyb zaisťuje, že obrazovka sa už viac neotrasie tempom, aby sa dosiahol účel sledovania filmu počas behu bez toho, aby ste poškodili oči. Preto to nie je len bežecký pás s najdokonalejšou absorpciou nárazov, ale aj bežecký pás, ktorý neublíži očiam.

微信图片_20190613101751

Tentokrát sme zaviedli stroje série C 4, vidíme, že každý stroj má svoju vlastnú osobnosť, má svoje vlastné nápady, jediné spoločné, sú vybavené magnetickým tlmením závesu. Zdôrazňujem, že spotrebitelia nedokážu rozpoznať magnetické tlmenie a magnetickú levitačnú technológiu. Aké výhody môže priniesť užívateľom? Môžeme to vysvetliť prostredníctvom údajov a sme veľmi prísne poveril Tsinghua University Research Institute, aby nám test.

微信图片_20190613101804

Tlmenie magnetickou levitáciou je dnes najlepšia absorpcia otrasov, ale v žiadnom prípade to nie je najlepšie pohlcovanie otrasov zajtrajška a nie je to najlepšia absorpcia otrasov v budúcnosti. My Uber ľudia vždy trváme na tom, na čom trváme. Máme vlastné nápady. Máme vlastnú osobnosť. Máme vlastné sny. V oblasti zdravotníckych technológií na bežeckom páse budeme vždy napredovať. Budeme vytrvalá osoba. Je priekopníkom, spoločnosť Uber pokračuje v ceste inovácií produktov, štýlu a osobnosti, zameriava sa na skúsenosti s výrobkami, poskytuje reálne dobré produkty tisíckam domácností ... Ďakujem vám všetkým za to, že ste s nimi spolupracovali a podporovali, ďakujem!